İzmir ve Eskişehir Diyalog Seminelerine başvurunuzu yaptınız mı?

Medya, STK ve Kamu sektörünü bir araya getiren ve aralarındaki diyaloğu ve işbirliğini güçlendirmeyi hedefleyen Diyalog Seminerlerinin son iki durağı İzmir ve Eskişehir.

Avrupa Birliği Türkiye ilişkilerinde yaptıkları çalışmalarla önemli bir role sahip olan sivil toplum kuruluşları, bu çalışmalrı kamuoyunda daha çok kişiye ulaştırarak elde edilen sonuçlarım toplumun her kesime yayılmasını sağlayan medya mensupları ve Avrupa Birliği ile Türkiye arasındaki üyelik sürecini yönetem kamu kurumlarından temsilciler, Türkiye’nin farklı illerinde düzenlenen ve tüm Türkiye’den katılıma açık olan Diyalog seminerlerinde bir araya geliyor.

İlki Nisan ayında Antalya’da düzenlenen ve 60’a yakın katılımcının, bölgelerinde bu üçlü iletişimin ve işbirliğinin daha da  güçlenmesi için bir yol haritası çıkarmasının ardından, seminerler İstanbul, Gaziantep ve Samsun’da devam etti. Diyalog seminerlerinin son iki durağı ise İzmir ve skişehir.

14-15 Ekim’de İzmir’de düzenlenecek seminer için son başvuru tarihi 1 Ekim. STK temsilcileri ve medya kuruluşlarının, web sitemizdeki formları doldurarak info@siviltoplumdiyalogu.org adresine mail ile başvurularını yapabilir.

Öte yandan daha önce 11-12 Kasım’da Konya’da yapılması planlanan seminer yeri Eskişehir’e alınmış olup,  son başvuru tarihi 23 Ekim’dir. Medya mensupları ve STK temsilcileri aynı şekilde web sitemizdeki formları doldurarak info@siviltoplumdiyalogu.org adresine mail ile başvurularını yapabilir.

Diyalog smeinerleri ile ilgili detaylı bilgi ve tammalanan seminerlerin çıktılarını web sitemizden inceleyiniz. Ayrıca seminer öncesinde alanında uzman konuşmacıların yer aldığı Anlamak, Anlatmak ve Anlaşmak paneli için de kayıtlarınız yaptırmayı unutmayın.